Hizmetlerimiz

Serap Star Güzellik Merkezi

Lazer Epilasyon

Lazer Epilasyon istenmeyen tüylerden kurtulmanın en etkili ve kalıcı yoludur. Uzmanlarınız cilt tipinizi belirledikten sonra buna uygun şekilde uygulama yapar. Uygulamada kıl köküne yoğunlaşılır ve kök lazer ışınıyla tahrip edilir. 18 yaşından büyük herkese lazer tedavisi uygulanabilir. Lazer epilasyon doğru uygulandığında herhangi bir zararı yoktur. Bu sebeple Antakya Serap Star Güzellik Merkezi sadece uzmanlarla ve en kaliteli cihazlarla çalışır.

Cilt Bakımı

Kadınların cildi oldukça hassastır. Özellikle makyaj yapan kadınların düzenli olarak cilt bakımı yaptırmaları önemlidir. Siyah nokta, sivilce ve lekeler büyük rahatsızlık yaratabilir. Bu durumlarda genellikle kulaktan dolma bilgilerle ürünler satın alınıp uygulanır. Ancak bu yanlıştır. Cilt tipiniz bir uzman tarafından kontrol edilmeli ve uygulaması da bir uzman tarafından yapılmalıdır. Antakya Serap Star Güzellik Merkezi cilt bakımı konusunda size profesyonel ellerde ve profesyonel ürünlerle hizmet vermektedir.

Radyo Frekans

Radyofrekans tedavisi hiçbir zararı olmayan bir tedavi türüdür. Kırışıklık, Ton açma, cilt ışıltısı ve selülit tedavisinde kullanılmaktadır. Radyo dalgaları cilde ulaştırılır ve bu dalgalar ciltte yayılarak tedaviyi oluşturur. Bu tedavi yöntemi tamamen ağrısızdır ve her cilt tipine uygundur.

Protez Tırnak

Kırılan, yıpranmış ve zayıf tırnaklara sahip kadınların uygulaması gereken bir yöntemdir. Protez tırnağın herhangi bir zararı yoktur. Tırnak yeme alışkanlığı, tırnak kırılması gibi durumlar için en iyi çözümdür. Canlı ve sağlıklı görünümlü, gerçeğinden ayırt edilemeyecek şekilde uygulama yapılması önemlidir. Protez tırnak uygulaması uzun sürmeyen bir uygulamadır.

Kalıcı Oje

Uzun süre aynı oje rengini kullanan kadınların zaman tasarrufu yapması açısından önemlidir. Ayrıca kalıcı oje doğru uygulandığında kusursuz görünür. Antakya Serap Star Güzellik Merkezi istediğiniz bir renkte ve istediğiniz bir yöntemle kalıcı oje uygulaması yapmaktadır.

Microblading

Kalıcı makyaj denince akla ilk gelen, Microblading yani Kalıcı Kaş veya kalıcı kaş tasarımıdır. Microblading doğru uygulandığında doğal kaştan farksız görünmektedir. Ancak yüzünüze en uygun kaşın belirlenmesi ve yüzünüzün orantısına yani estetiğine uygun olması ancak bir uzman tarafından belirlenebilir. Doğru uygulanmadığı takdirde kötü sonuçlar doğurur. Bu yüzden sadece uzmanlarla çalışmak kalıcı makyaj konusunda doğru karar olacaktır.

Selülit Tedavisi

Kadınların en çok rahatsız olduğu ve şikayet ettiği konu selülittir. Selülit, deri altı yağ hücrelerinin kan dolaşımını bozmasıyla oluşmaktadır. Selülit her kadında oluşabilir. Tedavisi seansların zamanında uygulanması ve doğru miktarda uygulanmasıyla yapılabilir.

Kirpik Lifting 3D

Kirpik Lifting işlemi herhangi bir ek malzeme olmadan, kendi kirpiğinizin kıvrılmasıyla yapılan bir işlemdir. Kirpik lifting işlemi, canlı bakışlar ve gözlerinize sağlıklı bir görünüm katar. Bu işlem kirpiklerinizin uzun süre kıvrık kalmasını ve daha dolgun görünmesini sağlar.

WhatsApp chat